Ahmeti e Dehari së bashku për kafe në Kërçovë!

by admin
Spread the love

Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti sot është parë në një takim në Kërçovë me kreun e kësaj komune dhe bashkëpartiakun, Fatmir Dehari.

Në foto janë edhe bashkëpartiakë të tjerë. Kjo foto vjen vetëm pak ditë pas një fotoje të Deharit me nënkryetarin e BDI, Izet Mexhiti.(INA)

Ndryshe, Ahmeti së bashku me kabinetin qeveritar dhe funksionarë të tjerë të BDI-së, po vazhdon karvanin e tij të takimeve me qytetarët, duke dëshmuar unitetin e brendshëm të Bashkimit Demokratik për Integrim.Artikulli paraprakVerstappen beson se Hamilton mund ta sfidojë atë për titullin kampion në 2023
Artikulli tjetërShkolla e re shndërrohet në stallë për bagëtitë
You may also like