Afrona Dika ende nuk ka një përgjigje rreth beqarisë

by admin
Spread the love

Modelja Afrona Dika dhe këngëtari i njohur, Blero, u komentuan shumë për ndarjen e tyre.Ishte Blero në një mënyrë konfirmoi ndarjen nga Afrona, edhe pse nuk ka dhënë një deklaratë të qartë.

“Hmmmm”, tha ajo duke mos konfirmuar akoma një gjë të tillë./Botapress.info/

Lexo lajme interesante

You may also like