Aleanca takim me kërçovarët – FOTO

by admin
Spread the love

Takim me kërçovarët, Aleanca po dëshmohet shtëpi e madhe për Shqiptarët

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela, i shoqëruar nga ministra, deputetë dhe zyrtarë të tjerë partiak, është pritur sonte në Kërçovë.

Interesimi i anëtarëve dhe simpatizantëve për bashkëbisedim me krerët e ASH-së ishte tejet i madh, ndërsa të pranishmit thanë se edhe në Kërçovë tentimet për përçarje nuk kanë arritur të shkatërojnë degën e Aleancës për Shqiptarët.

Aleanca për Shqiptarët dhe Kryetari, Ziadin Sela, morën mbështetje nga kërçovarët për të vazhduar rrugëtimin politik që deri më tani është dëshmuar si më i drejti për shqiptarët.

You may also like