Ae don ende? Donaldi i tregon ndjenjat për Borën

by admin
Spread the love

Donald Veshaj dhe Bora Zemani, ka kohë që nuk janë bashkë por lidhja e tyre ishte aq publike sa që të gjith dinin për dashurinë e tyre të madhe.

Duke qenë se Donaldi është pjesë e shtëpisë së famshmë “Big Brodher VIP”, të gjithë po tregojnë rrëfimet e tyre të dashurisë, shrkuan “Kosoavrja”.

Ishin Fifi, Kledi, Semi dhe Donaldi që po tregonin rrëfesheshin dhe u pyet Donaldi se ae don ende Borën?

Donaldi nuk u përgjigj vetëm me të qeshur filli të tregonte arsyet që kanë quar në ndarje duke thënë se “jam i trubullt dhe nuk di çka të them”.

Por, nuk e mohoi se e ka dashur duke thënë se : “Ne u ndamë por nuk është se nuk duheshim”.


Lajme interesante

You may also like