Adrola Dushi edhe dimrin e kthen në verë

by admin
Spread the love

Adrola Dushi ka mahnitur ndjekësit me pozat e reja.

Modelja e njohur e cila shpesh edhe është konsideruar si ikonë e bukurisë shqiptare ka realizuar një foto unike, të cilën e ndau me ndjekësit e saj në instagram.

Ajo u shfaq në bikini duke shijuar rrezet e diellit tek sa tek ne ka filluar të bëhet mjaft ftohtë.

Padyshim që kjo pozë iu pëlqye shumë Adrolës e cila u komplimentua si zakonisht nga ndjekësit e saj besnik.

Theksojmë se Adrola ka qenë mjaft e lakuar në mediat rozë edhe për shkak se është aluduar se mes saj dhe Capital T ka filluar një lidhje, ani pse të dy e kanë mohuar.

Ndryshe, Adrola nga lidhja e saj e parë e ka një djalë me ish partnerin.


Lajme interesante

You may also like