Adriana Matoshi ka një kërkesë të çuditshme për Zotin

by admin
Spread the love
728x90px

Ashtu si dallohet në fushën e saj të aktrimit shpesh herë merë vëmendje edhe përmes postimeve interesante në rrjetet sociale.

Matoshi ka shpërndarë një fotografi në InstaStory ku ka bërë një kërkesë mjaft të çudishme për Zotin.

Derisa ka pozuar me seriozitet duke përdorur dhe filtër Instagrami, aktorja ka bashkangjitur një mbishkrim.

“O Zot boni syte e njerzve me kete filter kur me kqyrin mu! Amin.”, ishte shkrimi i saj.

bekimcair

Si duket Adriana u dashurua me ngjyrën dhe formën e syve që i bëri filteri sa që e dëshiron të gjithë njerëzve që  e shikojnë atë të iu ‘bëhen sytë të tillë’.

 

 


ash-ads

Lajme interesante

You may also like