‘Adisi po më torturon fizikisht’, Fifi befason me deklaratën. Si qëndron e vërteta?

by admin
Spread the love

Fifi është pa dyshim një nga këngëtaret më në zë të momentit në Shqipëri, si edhe një nga personazhet më të përfolur në median rozë. Artistja shqiptare ka konfirmuar lidhjen e saj me biznesmenin Adis Patushi prej disa muajsh, me të cilin duket shumë e lumtur dhe se po kalon një periudhë shumë të bukur.

Dyshja janë shumë aktivë në rrjete sociale, ku herë pas here publikojnë foto e video së bashku. E kështu ka ndodhur edhe së fundmi, me Fifin, e cila ka publikuar disa video në krah të Adisit, ndërsa na ka habitur me një video ku ai shfaqet duke e ‘torturuar fizikisht’ këngëtaren.

Vetë Fifi, në përshkrimin e videos shkruan se Adisi po e torturon, ndërsa dëgjohet të thotë: “Kqyre ça o t’u m’bo. O tu m’lëndu. Po m’torturon”- është zëri i Fifit në sfond. Megjithatë, nëse shikojmë videon e publikuar nga këngëtarja, do të kuptojmë se e gjitha është një shaka.

Në fakt, në video shihet se si partneri i saj e ledhaton dhe e puth këngëtaren, duke na treguar kështu dashurinë e pamatë që dyshja kanë për njëri-tjetrin. Dhe ne i dëshirojmë që çifti të vijojnë të jenë gjithmonë kaq të dashuruar me njëri-tjetrin.

Lexo lajme interesante

You may also like