A ka ndodhur diçka më shumë se puthja në shtëpi?, flet DJ PM – Shqip

by admin
Spread the love

14:00 | 19 Dhjetor 2021

Dj Pm është konkurenti i fundit që është larguar nga shtëpia e BBV-së.

Së fundi i ftuar në FanClub ai ka folur rreth shumë gjërave si dhe marrëdhënies me Sarën, shkruan lajmi.net.

Pm u pyet nëse mes Sarës dhe atij kishte pasur dicka më shumë se sa puthja.

Pm  nuk ka nguruar të jep përgjigje duke thënë se edhe pas shkrimeve që ka parë pasi është dalur jashtë, më shumë se puthje nuk ka pasur asgjë më shumë.

“Është një pyetje që ma kanë bërë shpesh dhe është shumë absurde edhe ta mendosh. S’e kisha bërë kurrë në një reality shoë. Puthjet kanë ndodhur, puthjet kanë qenë të shpeshta”, u shpreh DJ PM.

Kujtojmë se DJ PM hyri në shtëpi si një konkurrent i vetëm së bashku me mikun e tij, Arbër Guminshtën i njohur si DJ Dagz, por që të premten ata u larguan e nga votat e publikut Dagz u rikthye sërish në shtëpi./Shqip/

 

Lexo lajme interesante

You may also like