“A je Kiara ime?”, Luizi pyet Kiarën, moderatorja i përgjigjet: Po, jam e jotja

by admin
Spread the love

Tenelovela “Kiara-Luiz” brenda shtëpisë së Big Brother, vijon… E pas zënkave, përqafimeve, debateve, përqafimeve sërish, dy banorët e Big Borther Vip kanë bërë një bisedë me njëri-tjetrit.

Teksa ishin duke biseduar Luizi e pyeti moderatoren se nëse është e tij dhe përgjigjja e Kiarës na la të gjithëve “gojë hapur”.

Luizi: Pse je kaq e mirë? Kiara: Më ke bërë ti të mirë. Luizi: Je e mirë për mu? Kiara: Jam. Luizi: A je Kiara jeme? Kiara: Po.

Kujtojmë që Luizi i ka shprehur pëlqimin Kiarës që në ditën e parë të Big Brother, por moderatorja i ka qëndruar e ftohtë. Megjithatë, duket se tani edhe Kiara ka pëlqim për Luizin.

You may also like