A janë krijuar dy grupe brenda shtëpisë? Flasin banorët – Shqip

by admin
Spread the love

22:28 | 30 Nentor 2021

Edhe një tjetër debat i ashpër është zhvilluar mes Donaldin dhe Ilirit.

Ata nuk po munden të gjejnë zgjidhjen as në transmetim live, shkruan lajmi.net.

Donaldi nervozohet keq pasi Iliri dhe Sabiani nuk e lejonin të fliste ai. Donaldi po sqaron që Sabiani nuk po arrinë të dal jashtë rolit mbrapa Ilirit.

Donaldi aludon se ata të dy janë një personazh i vetëm.

Ndërkohë në anën tjetër Iliri po fliste për aleancën që Donaldi ka krijuar me Einxhel, dhe se brenda shtëpisë janë krijuar grupe që bëjnë plane për nominime.

Einxhel ditë më parë u shprehë se Donaldi ishte rivali më i fortë për të, dhe në transmetim shprehu se nuk mundet të ketë aleancë me dikë që konsideron rival.

Edhe Dj Dagz dhe Dj Pm u përfshinë në debatë pasi të dy ishin akuzuar se i shkojnë mbrapa Donaldin./Shqip/

 

Lexo lajme interesante

You may also like