A ishte Sabiani në dasmën e Ilirit?

by admin
Spread the love

Mbrëmjen e djeshme Ilir Shaqiri u rimartua me bashkëshorten e tij Emanuelën me një dasmë të mbajtur afër bregdetit dhe me shumë të ftuar personazhe të njohur të ekranit. Mes tyre kishte të ftuar edhe nga “Big Brother VIP”, por ajo që i bëri përshtypje të gjithëve ishte mungesa e Sabianit.

Sabiani nuk ishte i pranishëm në ditën e madhe të Ilirit. Ai ka postuar foto nga Vlora ku ndodhet me të birin, duke konfirmuar kështu lajmet se dyshja që dikur quheshin vëllezër nuk janë më miq.

Lexo lajme interesante

You may also like