“A flet më me Mevlanin?”, Ledjana i jep fund dilemës – Shqip

by admin
Spread the love

9:27 | 17 Nentor 2021

Gjatë ditës së djeshme ish- konkurrentja e “Përputhen 2”, Ledjana ka qenë e ftuar në Shqipëria Live për herë të parë.

Ajo aty u pyet për pyetjen që më shumti e bezdis atë, shkruan lajmi.net.

Ndërkohë Ledjana është përgjigjur se pyetja më e shpeshtë dhe më e bezditshme për të është “A flet ende me Mevlanin?”.

Ish-konkurrentja sqaroi se në momentin që merr këtë pyetje ajo vendos ta shmang atë, ndërsa disa javë më parë ajo ka treguar se nuk ka kontakte me Mevlanin tashmë.

Por, ajo ka pranuar që profilin më të madh që e ka krijuar, është falë Mevlanit./Shqip/

Lexo lajme interesante

You may also like