A e ka refuzuar ndonjë vajzë Robert Berishën?

by admin
Spread the love

Robert Berisha është këngëtari që përveq muzikës merr vëmendje me emisionin e tij dhe barcoletat e tij të famshme.

Ai gjithmonë shfaqet qesharak dhe kjo e bë atë të veçantë.

Roberti kohë më parë pati marr vëmendje dhe u përfol gjatë ndarja e tij me këngëtaren Nora Istrefi.

Pas kësaj martese Roberti ende vazhdon të jetë beqar.

I ftuar në ‘Love Story’ në TV Klan, ai tregoi shumë gjëra dhe dha shumë përgjigje.

Roberti tregoi nëse është refuzuar ndonjëherë nga ndonjë vajzë, dhe përgjigjja e tij ishte befasuese.

Këngëtari rrëfeu se profesioni ndoshta ka ndikuar që ai të mos refuzohet nga asnjë vajzë.

Kujtojmë se ai gjithashtu ka një vajzë së bashku me Nora Istrefin.


Lexo lajme interesante

You may also like