A do të marrë pjesë Trixa në finalen e së premtës të Big Brother VIP?

by admin
Spread the love

18 shkurti shënon finalen e madhe të Big Brother VIP.

Vetëm edhe dy ditë na ndajnë nga finalja e madhe e së premtës, ku pjesëmarrës janë katër finalist

Finalistët Donaldi, Einxhel, Iliri e Beniada kanë vetëm edhe dy ditë brenda shtëpisë, për çmimin e madh plot 100 mijë euro.

Nata e së premtës pritet të jetë madhështore dhe me shumë surpriza.

E njëra nga kurreshtjet e të gjithëve është nëse Beatrixa do të marrë pjesë të premtën në spektaklin e BBV-së.

Prive zbulon nga burime të sigurta se këngëtarja do të jetë e pranishme në spektakël për të pritur nëse i dashuri i saj do fitojë.

Kujtojmë se sot Trixa ka thyer heshtjen dhe ka postuar imazhe nga pushimet e saj luksoze në Dubai.


Lexo lajme interesante

You may also like