“A do të fillonit një lidhje me një grua të martuar?”/ Kjo është përgjigjja e truprojës së Wanda Naras

by admin
Spread the love

Gjithçka rezulton të ketë qenë e vërtetë: Mauro Icardi shkarkoi truprojën e Wanda Narës.

Agustin Longuiera, truproja e sipërmarrëses argjentinase deri pak ditë më parë, konfirmoi thashethemet për programin argjentinas “Intruders”.

Mesa duket, sulmuesit të PSG nuk i kanë pëlqyer përgjigjet e Agustin në Instagram. Gjatë një seance pyetjeje-përgjigjesh me ndjekësit, truproja pranoi se e do Wandën dhe e pëlqen shumë.

Langueira iu përgjigj edhe pyetjeve më të nxehta, duke zemëruar Mauriton.

“A do të dëshironit të bashkoheni me Wanda? “Kush nuk do të donte?” – u përgjigj truproja. Dhe pastaj, përsëri: “Si ndiheni pranë Wandës?” – “Shumë mirë”, “A do të fillonit një lidhje me një grua të martuar?” – “Po”. Pohime që e kanë mërzitur Icardin, i cili kështu ka vendosur ta distancojë ish-truprojën nga gruaja e tij.

Lexo lajme interesante

You may also like