3 vitet më të bukura të jetës së Erionit në një foto!

by admin
Spread the love

Erion Veliaj, doli nga kornizat e kryebashkiakut të Tiranës për të birin, i cili sot feston plot 3 vite jetë. Me një foto të shkëputur nga lojrat me të, Erioni e uroi në sy të të gjithëve.

“E mundëm babin. 3 vite më të bukura të jetës”, shkroi Erioni.

Për festën detaje nuk ka dhe nuk surprizohemi, pasi Ajola dhe Erioni përherë kanë qenë diskret. Kajan ama e ka shijuar shumë ditën e tij, dhe kjo duket vetëm me një foto./revistawho.com

Lajme interesante

You may also like