Karateisti nga Tetova Driton Halimi, i pari në Kosovë – VIDEO

Karateisti me perspektivë nga Tetova Driton Halimi në turneun memorial “Mësuesi Mustafë Blakaj” në Kosovë ka fituar vendin e parë. Ai ka fituar me rezultate të thellë kundershtarët. Luftën e parë 9-0, të dytën 5-0 dhe në finale 6-2. Ndiqni videon…

Arabia Saudite, ofertë e çmendur për të organizuar meçin Xhoshua-Fjuri

Një shumë prej 150 milionë dollarësh ka arritur së fundit nga Arabia Saudite për të organizuar duelin e madh të Read more

Universitet i Tetovës, lehtë kalon Vardarin

Skuadra e Universitetit të Tetovës në volejboll është kualifkuar në finale të garës elitare të volejbollit në Maqedoni, pasi që Read more

Leave a Reply