Klubi i madh italian “piketon” tetovarin Nedim Bajramin

Pikërisht për shkak të formës së shkëlqyer që ka treguar këtë sezon, në gjurmët e futbollistit shqiptar, Nedim Bajramit, janë vënë disa ekipe të mëdha. Së fundmi thuhet se në gjurmët e fantazistit është vënë një klub i madh i Serisë A.

Bëhet fjalë për Fiorentinë, me drejtuesit që kanë filluar të punojnë për lëvizjet që do bëjnë në skuadër në merkato. Sipas “Firenzeviola.it”, drejtuesit e Fiorentinës ndjekin me interes Bajramin dhe në verë po përgatisin ofensivën për ta afruar në skuadrën e tyre.

About admin

Check Also

Reali dhe Roma interesohen për lojtarin shqiptar

Emri i Elseid Hysaj është duke qarkulluar në agjendën e shumë klubeve europiane, brenda dhe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *