Shikoni investimin e sheikve arab në Beograd, projekt 3 miliard euro – VIDEO

Paralajmërimi për investimin në qytetin e Durrësit për një projekt investimi prej 2 miliard dollarësh të sheikve nga Dubai ngjalli debate në Shqipëri. Por ja në Sërbi sheiku nga Abu Dabi ndërton lagjen më elitare në Beograd në vlerë prej 3 miliard dollarësh, shkruan portali Shqipmedia. Projekti ka nisur të realizohet para 3 viteve dhe ja tash po mer formë…Ndiqni në video më poshtë

Kjo është e dashura e re e Bill Gates

Divorci i Bill dhe Melina Gates pas 25 vitesh martesë zbuloi pakte e marrëveshie të thëna e të fshehura, të Read more

Prodhohet në Izrael kornea sintetike, miliona të verbër mund të rifitojnë shikimin

Startapi izraelit CorNeat Vision, një kompani e pajisjeve mjekësore oftalmike, njoftoi se zgjidhja e saj më e re, CorNeat KPro, Read more

Leave a Reply