Një burrë lakuriq në ndeshjen futbollistike mbrëmë VIDEO

Një episod i veçantë ka ndodhur gjatë ndeshjes Granada-Manchester United në takimin e parë çerekfinal të Europa League. Një takim që po luhet në Spanjë pa prezencën e tifozëve, por do të ishte një burrë lakuriq që hyri në fushë duke habitur të gjithë lojtarët.

A do të vazhdojë kontratën Gjoka me Shkëndijën? Ja përgjigja e tij…

Shkëndija e shqiptarëve të Tetovës ka arritur edhe një tjetër vit të shpallet kampione e Maqedonisë së Veriut dhe kjo Read more

Përqafimi i lojtarit kosovar me atë serb, imazh i një “bote të re”

Ka marrë shumë vëmendje në mediat italiane dhe jo vetëm, përqafimi mes një lojtari me origjinë kosovare Mërgim Vojvoda dhe Read more

Leave a Reply