Tetovë: Dy femra kapen keq mes vehte

Dje rreth orës 18.00, zyrtarët policorë të SPB Tetovë e kanë arrestuar 41-vjeçaren A.B. nga Reçica e Vogël e Tetovës, e cila në oborrin e shtëpisë familjare e kishte sulmuar fizikisht 54-vjeçaren H.I. nga Sellca e Tetovës.

Ajo u mbajt në Stacionin Policor Tetovë për pastrimin dhe dokumentimin e çështjes, pas së cilës do të përgatitet një parashtresë adekuate.

Vdes shqiptari duke punuar në Shkup, ishte 24-vjeç

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shkup, ku një 24-vjeçar shqiptar, duke punuar në ndërtim, ka humbur jetën. Bëhet Read more

VIDEO nga aksioni anti-drogë në Haraçinë ku kapet edhe një polic

Ministria e Punëve të Brendshme ka publikuar pamje nga aksioni policorë  kundër drogës dhe armatimit  që është zhvilluar mëngjesin e Read more

Leave a Reply