Osmani: Autostrada deri në Qafë Thanë gati në vitin 2025!

Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani mbrëmë në Click Plus foli edhe për ndërtimin e korridorit 8. Osmani tha se korridori 8 do të përfundojë këtë mandat.

“Qeveria nënshkruajti memorandum drejtpërdrejtë me kompaninë Bechtel-Enka. Kompania Bechtel-Enka do ta projektoj dhe do ta ndërtojë korridorin 8. Është kompani serioze. Korridori 8 do të përfundojë këtë mandat”, tha në Click Plus, Bujar Osmani – Ministër i Punëve të Jashtme.

Edhe shoferi i Bilall Kasamit tallet keq me popullin

Shoferi personal i kreut të Lëvizjes Besa, Jakup Kasami një koment në rrjetet sociale në “Facebook”, duke dashur të ironizoj Read more

Në orë p olicore, v idhen tre dyqane në qendër të Tetovës FOTO

Vidhen tre dyqane në qendër të Tetovës, dy butiqe për veshje si dhe një dyqan me çanta, sipas informatave të Read more

Leave a Reply