51 vjeçari nga Tetova a.rrestohet në Aeroportin Ndërkombëtar të Shkupit

“Dje (06.04.2021) rreth orës 18:05 në Aeroportin Ndërkombëtar të Shkupit, nëpunësit policor kanë arrestuar 51 vjeçarin nga Tetova, pasi që gjatë kontrollit kanë konstatuar se ai figuron në listën e personave që kërkohen me masën “arrest”. Pas arrestimit personi është dërguar në burgun e Idrizovës, informojnë nga Ministra e Punëve të Brendshme.

Vdes shqiptari duke punuar në Shkup, ishte 24-vjeç

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shkup, ku një 24-vjeçar shqiptar, duke punuar në ndërtim, ka humbur jetën. Bëhet Read more

VIDEO nga aksioni anti-drogë në Haraçinë ku kapet edhe një polic

Ministria e Punëve të Brendshme ka publikuar pamje nga aksioni policorë  kundër drogës dhe armatimit  që është zhvilluar mëngjesin e Read more

Leave a Reply