San Marino 0-1 Shqipëria me golin e Manajt VIDEO

63′ GOOOOOL SHQIPËRIA 0-1/ Zhbllokohet më në fund rezultati, Manaj kalon në avantazh kuqezinjtë. Pas harkimit nga e djathta nga ana e Uzunit, sulmuesi lushnjar godet saktë me kokë duke tundur rrjetën.

Zhegrova me 2 gola siguron fitoren Baselit VIDEO

Baseli ka shënuar fitore në udhëtim ndaj Luzernit në ndeshjen e vlefshme për javën e 28-të në Superligën e Zvicrës. Read more

Sampdoria e Napoli, në garë pas sulmuesit tetovar

Skuadra e Sampdorias dhe Napolit janë vënë në “gjah” pas sulmuesit shqiptarë që luan të Empoli në Serinë B. Madje Read more

Leave a Reply