Asistimi i Enis Bardhit te goli i Maqedonisë kundër Gjermanisë VIDEO

Super asistimi i Enis Bardhit te goli i Maqedonisë kundër Gjermanisë…Gjermania 0 – 1 Maqedonia e Veriut…vazhdon

Zhegrova me 2 gola siguron fitoren Baselit VIDEO

Baseli ka shënuar fitore në udhëtim ndaj Luzernit në ndeshjen e vlefshme për javën e 28-të në Superligën e Zvicrës. Read more

Sampdoria e Napoli, në garë pas sulmuesit tetovar

Skuadra e Sampdorias dhe Napolit janë vënë në “gjah” pas sulmuesit shqiptarë që luan të Empoli në Serinë B. Madje Read more

Leave a Reply