Ziadin Sela ka disa fjalë për vdekjen e aktorit Luran Ahmeti

Të pyeta, si je sot? Mu përgjigje, më së keqi deri më sot! Të thashë mos u dorëzo bën kurajo…
Prehu në paqe Luran, shkruan kryetari i Aleancës për Shqiptarët në Facebook Ziadin Sela

Pandemia solli shtrenjtimin e ushqimit dhe derivateve të naftës në Maqedoni

Produktet ushqimore në Maqedoninë e Veriut krahasuar me një vit më herët, janë shtrenjtuar për 2.1 për qind . Por Read more

“Tinex” hap në Tetovë super marketin modern – FOTO

Nga 9 prill viti 2021, pas rinovimit, është rihapur marketi “Tineks” në Tetovë. Marketi i ri modern ndodhet në lokacionin Read more

Leave a Reply