Gol fantastik nga 40 metra në Francë VIDEO

Mesfushori 22 vjeçar i skuadrës së Lorienit, Araman Laurient, sot shënoi një gol fantastik nga gjuajtja e lirë dhe ekipit të vet i siguroi një pikë në përballjen me skuadrën e Nantit.

Më shumë 40 metra ishte gjuajtja e lirë, të cilët e realizoi Laurient, duke dërguar një parabol të çuditshme, por të fortë, që në fund u ndal në këndin e pambrojtur të skuadrës vendase.

Në rrjetat sociale mënjherë reaguan shpejt duke e shpërndarë videon, por duke shkruar se ndoshta çmimi “Pushkash” për golin më të mirë të vitit, duke të përfudojë në duart e mesfushorit 22 vjeçar.

About admin

Check Also

Reali dhe Roma interesohen për lojtarin shqiptar

Emri i Elseid Hysaj është duke qarkulluar në agjendën e shumë klubeve europiane, brenda dhe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *