Qesharake: Mbrëmë Bilall Kasami tha se BESA do të fitojë Tetovën – VIDEO

Nuk dorzohet Bilall Kasami, gjatë zgjedhjeve të vitit 2020 Besa kishte 200 vota në Tetovë por Bilalli mendon se do na mashtroje për së dyti here.

Ai në Click Plus në TV21, bindshëm deklaroi se Lëvizja Besa do të fitojë në Komunën e Tetovës, duke shtuar se do të realizojnë edhe shumë punë të mira për qytetarët e Tetovës.

Edhe shoferi i Bilall Kasamit tallet keq me popullin

Shoferi personal i kreut të Lëvizjes Besa, Jakup Kasami një koment në rrjetet sociale në “Facebook”, duke dashur të ironizoj Read more

Në orë p olicore, v idhen tre dyqane në qendër të Tetovës FOTO

Vidhen tre dyqane në qendër të Tetovës, dy butiqe për veshje si dhe një dyqan me çanta, sipas informatave të Read more

Leave a Reply