Kumanovarja tërheq publikun me fotot e saj sensibile

Modelja shqiptare e ka ngacmuar imagjinatën e ndjekësve.

Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli, me prejardhje nga Kumanova ,mbetet si njëra ndër modelet shqiptare më të përfolura këto vite.

Ajo së fundmi ka rrëmbyer vëmendjen e ndjekësve me paraqitjen e fundit, ndonëse nuk ka treguar format e saj trupore.

Arbenita ka pozuar për rrjetet sociale me fustan të bardhë teksa në fytyrë Arbenita shkëlqente me grim të lehtë dhe flokë të valëzuara.

Leave a Reply