Rihanna çmend fansat me të brendshmet e kuqe

Këngëtarja e njohur, Rihanna, vazhdon që të ngrit temperaturat përmes pozave provokuese.

Fituesja e çmimeve ‘Grammy’ ka zgjedhur që për Ditën e të Dashuruarve të ndajë disa imazhe atraktive, shkruan Daily Mail.

Në rrjetin social Instagram, Riri ka sjell fotografi ku shihet vetëm me të brendshme, që kësaj radhe ishin me ngjyrë të kuqe.

Padyshim, përmes kësaj paraqitje ajo ka vënë në rend të parë tiparet e bujshme trupore, për të cilat komentohet shumë.

32-vjeçarja ofroi pamje edhe nga pjesa e të pasmeve, që ngjalli reagime të shumta të miliona ndjekësve.

“Sherr” mes Labit dhe Sabri Fejzullahut, ja arsyeja

Sabri Fejzullahu dhe Labinot Tahiri janë dy ndër emrat më të përfolur të botës së muzikës dhe veprimet e tyre Read more

Sipas Genc Salihut, s’bën Elita 5… i ka këngët e vjedhura

Këngëtari i njohur, Genc Salihu ka qenë i ftuar së fundmi në një program televiziv ku ndër të tjera rrëfeu Read more

Leave a Reply