Pjesa e pestë e ‘La casa de papel’ vjen në këtë muaj

Seriali spanjoll ‘La Casa De Papel’ arriti të ketë një shikueshmëri tejet të lartë, duke i bërë admiruesit e tyre të mbesin në pritje të sezonit të ri, përcjell KultPlus. Sezoni i pestë mendohet të jetë i fundit për këtë serial, meqë sezona e katërt ofroi pasiguri për aktorët që luajnë aty. Media spanjolle Marca ekskluzivisht raportoi se sezoni i ardhshëm do të lansohet në Netflix në mes të gushtit 2021.

“Ne do të duhet të presim deri në verë kur episodet të mbërrijnë në platformën e transmetimit”, shkruhet në raport

Në raportin e tyre të hënën, faqja në internet shtoi: “Njoftimi zyrtar me datën e saktë do të bëhet në ditët e ardhshme”. Nga sa dihet deri më tani, sezoni i pestë dhe i fundit do të përbëhet nga 10 episode.

About admin

Check Also

A do martohej përsëri Robert Berisha?!

Kohët e fundit kanë qarkulluar në rrjete sociale imazhe të shumta të Robert Berishës me …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *