Arrestohet sonte tetovari, pasi publikoi videon me fëmijën me pistoletë natën e Vitit të Ri

Gjatë ditës së sotme gjitha mediumet maqedonase kanë nxjerë një video e marrë nga rrjetet sociale ku shifet se si një person mëson një fëmijë të vogël në Tetovë të kris me pistoletë natën e Vitit të Ri. Kjo ka bërë që Policia e Tetovës të ndërmarë masa respektivisht të gjejë dhe të arrestojë sot personin në fjalë dhe i’a ka dalë.

Policia ka njoftuar se sonte rreth orës 20:30 se ka arrestuar A.Xh (39) nga Bogovina e Tetovës me dyshimin se ka postuar video në rrjetet sociale ku shikohet se si i ndihmon një fëmije të vogël të kris me pistoletë. Ndaj tij do të nritet padi adeukate.Shqipmedia

Leave a Reply