Këta janë dy të djemtë që u vranë nga babai i tyre sonte në Kosovë – FOTO

Këta janë dy të rinjtë që dyshohet se u vranë nga babai i tyre sonte në Viti
Një familje mërgimtarësh që ka ardhur për pushim nga Zvicra u shua sonte në Pozharan të Vitisë, pasi që dyshohet se kryefamiljari ka vrarë bashkëshorten e tij, dy djemtë dhe më pas veten e tij.
Gazeta Sinjali pak më parë raportoi se mërgimtari që dyshohet se provoi nga jeta gruan dhe djemtë e tij, e më pas vrau veten është Fetah Zuka.
Ai dyshohet se vrau gruan e tij, Makfire Zukan dhe dy djemtë e tij, Arbër dhe Hamdi Zuka 20 dhe 28 vjet.

Leave a Reply