Arrestohen dy banorë të Bogovinës, posedonin kokainë

Mbrëmë (17-nëntor) rreth orës 23 e 15 minuta, në rrugën lokale në Pirok të Tetovës, efektivët e policisë së SPB-Tetovës, kanë privuar nga liria personat B.J. (31) dhe I.A. (30) nga Bogovina e Tetovës, për arsye se gjatë kontrollit në veturën “Volkswagen Golf 5” me targa të Tetovës, të cilën e ka drejtuar personi B.J. është gjetur kokainë. Dy personat janë mbajtë në Stacionin Policor të Tetovës për pastrimin dhe dokumentimin e çështjes, pas së cilës kundër tyre do të ngrihet padi adekuate.

Doktor Rexhaili: Nuk kisha rekomanduar vaksinim masiv të popullatës

Doktor Rexhaili: Në lidhje me vaksinën, mjeku thotë, që edhe vaksina është temë kontra verse, adijuvanti është ai që I Read more

Koalicioni ASH– Alternativa do të fitojë bindshëm në zgjedhjet lokale

Deputeti i Alternativës Skender Rexhepi në emisionin “Enter” ka deklaruar se janë të interesuar të bashkëpunojnë me Aleancën për Shqiptarët, Read more

Leave a Reply