Sinan Vllasaliu sjell baladën “Dreqi e marrtë”

Në kuadër të projekteve muzikore për fundivt, Sinan Vllasaliu ka publikuar këngën e re.

“Dreqi e marrtë”, titullohet balada e re e këngëtarit, e cila është me tekst të Ghulos, kurse për muzikën u kujdesën Granit Gashi dhe Demir Basha.

Për videoklipin e kësaj kënge është kujdesur Max Production, ndërsa orkestrimin e bëri Florent Boshnjaku.

Historia prekëse e Mr.Bean: U refuzua nga të gjithë pasi kishte probleme

Aktori Rowan Atkinson i njohur si Mr. Bean, ka një biografi tejet interesante, pasi që ai kishte çrregullim shëndetësore dhe Read more

Ferki Shala: Isha narkoman dhe pastaj u bëra musliman ekstrem

Ish-vokalisti i grupit TNT, Ferki Shala, i cili tani është një praktikues i fesë islame, ka pranuar të flas edhe Read more

Leave a Reply