Nuri Seferi në nokaut nga boksieri rus – VIDEO

Boksieri rus, Murat Gassiev e ka mundur me nokaut boksierin shqiptar, Nuri Seferin.

Ishte ende raundi i parë dhe vetëm dy minuta të kaluar, kur Gassiev ia dha një grusht të fuqishëm që e rrëzoi në tokë.

Seferi u ngrit më pas, por gjyqtari vendosi ta ndërpres ndeshjen.

Mund të ndodh: Një tjetër finale McGregor vs Khabib

Njëri prej dueleve më të përfolura më parë ishte padyshim ai në mes të Conor McGregor dhe Khabib Nurmagomedov, i Read more

McGregor do të rikthehet zyrtarisht në ring

Conor McGregor do të rikthehet zyrtarisht në ring, me 23 janar pas një pushimi të gjatë për gati më shumë Read more

Leave a Reply