Meta shpërthen ndaj Ramës: Qen bir qeni – VIDEO

Presidenti Ilir Meta deklaroi sot në emisionin “Zonë e Lirë” se qëndrimet e tij nuk kanë lidhje me opozitën dhe as me partinë, por me interesat e vendit.

Rama: Vijnë nga Turqia punëtorë se shqiptarët ankohen për punë, por duan të bëhen doganiera

Kryeministri Edi Rama ishte dje në Thumanë, ku njoftoi nisjen e rindërtimit të shtëpive në një truall të shtrirë në Read more

Rama: Rothschild konsulenti i Shqipërisë në procesin e eurobondit

Kryeministri Edi Rama tha se eurobondi që Shqipëria do të marrë prej 650 mln euro është për një afat 7 Read more

Leave a Reply