Bastisje në Gostivar, është gjetur drogë, arrestohen dy persona

Pjesëtarë të policisë nga Sektori për Punë të Brendshme Tetovë, sot kanë kryer bastisje në shtëpinë dhe hapësirat ndihmëse të 32-vjeçarit A.B. nga Çegrani dhe gjatë bastisjes është gjetur dhe konfiskuar substancë pluhuri, një peshore digjitale dhe një thikë. Personat me iniciale A.B. dhe Z.B janë privuar nga liria dhe mbajt në SP-Gostivar për procedura të mëtejshme.

Policia ndalon një dasmë në Gostivar, arrestohet pronari

Nëpunësit policor nga Sektori për Punë të Brendshme Tetovë, sot rreth orës 16, e kanë privuar nga liria A.D(30) nga Read more

Familja e dy kosovarëve që u mbytën në Durrës: Edi Rama nuk na dha 16 mijë eurot

Një vit më parë qyteti i Durrësit me rrethinë u godit nga një tërmet i fuqishëm dhe brenda një kohe Read more

Leave a Reply