Martohet reperi tetovar S4MM – VIDEO nga dasma

Reperi S4MM i ka dhënë fund beqarisë.
Reperi S4MM tenton që çdo herë jetën private ta mbajë larg vëmendjes së medieve, shkruan lajmi.net.
Vitin e kaluar, ai dhe Filis kurorëzuan dashurinë me fejesë, teksa gjithë ceremoninë e kishin mbajtur larg syrit të publikut.

Por, tashmë çifti janë martuar dhe kjo gjë u bë e ditur përmes një postimi në një faqe në Instagram, ku shfaqet video nga dasma e tyre.
S4MM dhe Filis shihen të kapur dorë për dorë, ndërsa mysafirët po hedhnin petale trëndafilash në drejtim të tyre.

View this post on Instagram

@filisism @samirs4m ❤🌍🙈🍀 #favcouple

A post shared by VLERA🕊 (@s4mvlera) on

Leave a Reply