Veshja e Mozzikut për ditëlindje, ja sa mija euro vlen – FOTO

Reperi i njohur, Mozzik feston dje ditëlindjen.

Ai ka mbushur 25-vjeç dhe në ditën e tij të veçantë ka udhëtuar për në Stuttgart, Gjermani.

Mozzik publikoi dy foto në Instagram, ku shihej i veshur me bluzë, jelek, pantollona, kapele, atlete, orë dhe mbante dy çanta në duar. E dini sa i ka kushtuar gjithçka në total?

Faqja “what they wearing” në Instagram ka bërë të ditur se reperi ka harxhuar plot 35.700 euro për look-un e tij në total. Bluza i ka kushtuar 94 euro, çantat (1.520 euro dhe 1.540 euro), pantollonat (99.90 euro), jeleku (129 euro), kapelja (22 euro), ora Rolex (31.900 euro) dhe atletet 395 euro.

Leave a Reply