Aksident trafiku, humbë jetën motoçiklisti nga Pallatica e Tetovës

Një motoçiklist nga fshati Pallaticë i Tetovës mbrëmë vonë ka humbur jetën gjatë një aksidenti që ka ndodhur në rrugën në afërsi të shatit Zhelinë. Aksidenti ka ndodhur gjatë përplasjes së motoçikletës me një veturë e drejtuar nga një bashkëfshatar i viktimës.

“Më 13.07.2020 në ora 23:00 është denoncuar se në rrugën lokale Pallaticë-Zhelinë ka ndodhur një aksident trafiku mes një makine të tipit “Audi” me targa të Shkupit drejtuar nga 23 vjeçari G.I. dhe një motoçiklete “Jamaha” pa targa drejtuar nga 33 vjeçari A.J. nga fshati Pollaticë. Pas aksidentit motoçiklisti është dërguar në spitalin e Tetovës ku edhe ka ndërruar jetë. Është kryer ekspertizë në vendngjarje dhe po punohet në zbardhjen e rastit, thuhet në njoftimin e policisë

About admin

Check Also

Kur është Nata e Kadrit dhe rëndësia e saj?

Nata e Kadrit konsiderohet nga myslimanët si nata më e shenjtë e Ramazanit. Data e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *