Rrahet vajza 19-vjeçare nga Tetova

Mbrëmë (30 dhjetor), gjysëm ore pas mesnate, 19-vjeçarja F.M. nga Tetova, ka denoncuar se rreth orës 21.00, ka qenë e sulmuar fizikisht nga 23-vjeçari S.D. nga Reçica e Madhe, me ç’rast i njëjti së pari e ka sulmuar në veturën e tij me të cilën kanë udhëtuar, duke e goditur në gjitha pjesët e trupit dhe më pas ka vazhduar rrahjen në rrugën e ,,Ilindenit” në Tetovë, njofton SPB-Tetovë.

Merren masat dhe aktivitetet për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rastit.

Leave a Reply