Zhegrova dhe Rashica shpërthejnë me gola – VIDEO

Milot Rashica ka kaluar në epërsi ekipin e tij Werder Bremen në takim ndaj Wolfsburgut.

Rashica shënoi nga pika e bardhë në minutën e 13-të.

Edon Zhegrova ka shënuar super gol për Baselin, kundër Young Boysit.Pas asistimit të tij në pjesën e parë, për golin e epërsisë 1:0 të Baselit, ylli i Kombëtares së Kosovës ka realizuar super gol në pjesë të dytë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *