Mourinho e nis fuqishëm te Tottenham, transferon këta pesë lojtarë

Trajneri portugez në mëngjesin e së mërkurës është zyrtarizuar në krye të skuadrës nga Londra.Ardhja e Mourinhos te Tottenham ka ngjallur shumë spekulime për prurjet e para që në afatin kalimtar të janarit.

Sipas ‘The Sun’, janë pesë emra që mund të transferohet te Tottenham gjatë afatit kalimtar të janarit, përcjell lajmi.net.

Kalidou Koulibaly (Napoli),Youcef Atal (Nice),Declan Rice (West Ham), Bruno Fernandes (Sporting Portugal) dhe Paulo Dybala nga Juventus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *