Ekskluzive: Lorik Cana te Shkëndija e Tetovës

Shkëndija e Tetovës është eliminuar sot nga garat e ligës së Evropës një lajm i hidhur ky për fansat e klubit kuq e zi mirëpo portali Shqipmedia ka një lajm të mirë, një lajm të bujshëm: Legjenda e kombëtares shqiptare të futbollit Lorik Cana do të marrë nën administrim klubin e Shkëndijës dhe do të përgadis atë drejt rrugës evropiane në të ardhmen.

Lorik Cana do të jetë kryetar i klubit dhe njëkohësisht drejtor sportiv i Shkëndijës së Tetovës mëson jozyrtarisht portali Shqipmedia. Këto ditë pritet të bëhet zyrtare nga vet klubi.

Lorik Cana, i ka dhënë zemrës skuadrës nga Tetova duke postuar një foto javën e kaluar në rrjetin social ‘Instagram’ duke shkruar: Me Ballistët për Shkëndijën”.

Leave a Reply