Tetovë: Sulmohet dhe lëndohet një polic

Një polic është sulmuar mbrëmë në rrugën “Boris Kidriç” në Tetovë gjatë kryerjes së detyrës, në momentin që kanë tentuar autoritetet të largojnë një makinë për keq parkim.

Incidenti ka ndodhur rreth orës 16.30, ndërsa pas sulmit është arrestuar sulmuesi me iniciale N.S nga Shemshova.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *