Rezultatet e zgjedhjeve presidenciale në Poroj të Tetovës janë këto:

Rezultatet e zgjedhjeve presidenciale në Poroj të Tetovës janë këto:

Blerim REKA: 471

LSDM-BDI-PDSH-ALTERNATIVA: 96

DPMNE: 0

Pandemia solli shtrenjtimin e ushqimit dhe derivateve të naftës në Maqedoni

Produktet ushqimore në Maqedoninë e Veriut krahasuar me një vit më herët, janë shtrenjtuar për 2.1 për qind . Por Read more

“Tinex” hap në Tetovë super marketin modern – FOTO

Nga 9 prill viti 2021, pas rinovimit, është rihapur marketi “Tineks” në Tetovë. Marketi i ri modern ndodhet në lokacionin Read more

Leave a Reply