Rezultatet e zgjedhjeve presidenciale në Komunën e Bogovinës

Rezultatet e rrethit të parë të zgjedhjeve presidenciale në Komunën e Bogovinës janë këto:

Blerim REKA: 3564
LSDM-BDI-PDSH-ALTERNATIVA: 1546
DPMNE: 24

PAVLEFSHME: 36

Pandemia solli shtrenjtimin e ushqimit dhe derivateve të naftës në Maqedoni

Produktet ushqimore në Maqedoninë e Veriut krahasuar me një vit më herët, janë shtrenjtuar për 2.1 për qind . Por Read more

“Tinex” hap në Tetovë super marketin modern – FOTO

Nga 9 prill viti 2021, pas rinovimit, është rihapur marketi “Tineks” në Tetovë. Marketi i ri modern ndodhet në lokacionin Read more

Leave a Reply